Včelka: interaktivní výuka do třídy

Vyzkoušejte Včelku nezávazně a zdarma v celé škole.

Využijte aplikaci Včelka pro interaktivní výuku ve třídě a pro individuální pomoc dětem s problémy typu dyslexie a jinými obtížemi spojenými nejen se čtením.


Včelka ve školní praxiAplikace Včelka nabízí přes 100 zábavných interaktivních cvičení určených pro trénink čtení a cizích jazyků jak při skupinové práci na projektoru nebo interaktivní tabuli, tak pro samostatnou práci dětí na hodinách náprav nebo při inkluzivní výuce. Zároveň díky své online formě šetří čas strávený přípravou a kopírováním materiálů (cvičení se generují během pár vteřin z databáze tisíců slov).

Reference a odborná doporučení:


Vyzkoušení ve škole na měsíc zdarma

Vyzkoušejte Včelku i ve vaší škole! Stačí nezávazně vyplnit následující formulář:

Pomůžeme vám začítCeník pro školy

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 %.

Uvedené ceny zahrnují všechny předměty ve Včelce (čtení, angličtinu, španělštinu a němčinu) včetně všech pravidelných aktualizací.1) Školní licence

7000 Kč / škola / 1 rok

Tato licence zajišťuje:
 • Umožňuje učitelům používání všech předmětů ve Včelce (čtení, AJ, ŠJ, NJ)
 • Funkčnost Včelky v celém areálu školy pro neomezený počet žáků
 • Možnost přihlášení se k učitelskému účtu i z pohodlí domova
 • Možnost zadávání úkolů celé třídě najednou / sledování výsledků třídy / komunikace pomocí vzkazů s jednotlivci i celou skupinou žáčků (zvlášť užitečná funkce při distanční výuce)

Menším školám (pod 100 žáků v celé škole) poskytujeme slevy - informujte se v tabulce zde a na naší podpoře.
Při nákupu zvýhodněné licence na 5 let získáte slevu 20 %, tj. zaplatíte jen 4 roky a ušetříte až 7000 Kč.2) Žákovská licence pro distanční výuku / domácí procvičování

990 Kč    300 Kč / žák / 1 rok

(možno pořídit pro minimálně 15 žáků a více)

Tato licence zajišťuje:
 • Konkrétním žáčkům možnost procvičování z domova
 • Propojení práce doma i ve škole (spolupráce rodiče a pedagoga coby dozoru)
 • Umožňuje žákům používání všech předmětů ve Včelce (čtení, AJ, ŠJ, NJ)
 • Možnost nejen plnit z domova zadané úkoly, ale procvičovat také samostatně

Zaujala Vás tato možnost pořízení Včelky?
V případě zájmu je možné zorganizovat - přímo na webu Včelky - rodičovskou "sbírku" Vaší školy - rodiče tak pohodlně (a bezpečně) přispějí požadovanou částku a při naplnění limitu 15 žáků získají Včelku za uvedenou zvýhodněnou cenu (tj. v přepočtu 25 Kč / dítě / měsíc). 

Pro více informací o množstevních slevách či možnosti školní "sbírky" nás kontaktujte na e-mail podpora@vcelka.cz
3) Speciální individuální licence v rámci podpůrného opatření

2970 Kč  2000 Kč / žák / 3 roky

(lze pořídit pro 1 a více žáků na základě doporučení z PPP)

Tuto výhodnou licenci na procvičování pro jednotlivé žáky ve škole i doma, lze získat na základě „doporučení PPP od 2. stupně podpůrných opatření”


Objednání licence pro školu!

Základní info o Vaší škole a o zvolené licenci nám zašlete emailem na podpora@vcelka.cz, obratem se Vám ozveme a objednávku společně dořešíme. V případě otázek nás můžete kontaktovat také telefonicky na +420 799 512 123


Tipy pro zajištění financí!

Včelku můžete objednat jako kompenzační pomůcku pro jednotlivé žáky na základě doporučení školského poradenského zařízení (PPP, SPC) od 2. stupně podpůrných opatření.

 • Včelku lze do konce kalendářního roku 2020 pořídit z mimořádného finančního příspěvku MŠMT, a to jako softwarové vybavení (tj. licenci na výukovou aplikaci, která může být využita jako prostředek při vzdělávání distančním způsobem). Pro pořízení Včelky z příspěvku MŠMT je třeba objednat licenci nejpozději do 31.12.2020.

 • Aplikaci Včelka lze využít jako kompenzační pomůcku pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, a to jako Výukový, kompenzační či na rozvoj funkce zaměřený software

 • Včelku (uvádí se jako "Výukový software") Vám může jako kompenzační pomůcku pro konkrétního žáka doporučit Školské poradenské zařízení v rámci Doporučení podpůrných opatření (DPO)

 • Nárok na příspěvek na kompenzační pomůcky má žák, který má v rámci doporučených podpůrných opatření uveden druhý a vyšší stupeň podpůrných opatření

 • O příspěvek na kompenzační pomůcku na základě Doporučení podpůrných opatření může Vaše škola požádat v rámci evidence žáka v systému školních matrik (prostřednictvím vykazování údajů o podpůrných opatřeních v rámci společného vzdělávání)


Můžeme Vám s pořízením licence pomoci?

Michaela Ondráková
podpora@vcelka.cz
+420 799 512 123