Pro specialisty

Zapojení PPP, SPC a logopedických zařízení.


Včelka úzce spolupracuje s odborníky z oblasti speciální pedagogiky a psychologie. Metodika programu Včelka je specialisty z těchto odborných řad navržena tak, aby odpovídala nástrojům pro řešení nejčastějších problémů dětí s SPU (v oblasti čtení a cizích jazyků). Je využívána v pedagogicko-psychologických poradnách, speciálně pedagogických centrech a logopedických zařízeních.


Pro odborníky, je v rámci veřejného i soukromého sektoru PPP, SPC a logopedických zařízení, používání Včelky zcela bezplatné

Chcete se se Včelkou blíže seznámit?

  • Potřebujete pomoci s registrací a zřízením účtu pro Vaši poradnu?

  • Chcete se Včelkou seznámit i další kolegy ze svého pracoviště?

  • Rádi byste absolvovali odborné školení?


Pomůžeme vám začít


Doporučte Včelku rodičům! 

Jestliže Včelku doporučujete / chcete doporučovat rodičům dětí, které Vaši poradnu navštěvují a potřebují se čtením / cizími jazyky pomoci, je možné jim nabídnout vyzkoušení Včelky na 4 týdny zdarma.

Konkrétním rodičům tak můžete jednoduše zaslat voucher na bezplatné vyzkoušení aplikace, a to přímo ze svého účtu ve Včelce.

V případě zájmu Vám také můžeme zaslat letáčky s unikátními promo kódy (pro tuto variantu kontaktujte naši podporu na podpora@vcelka.cz).
 

Včelku můžete také doporučit jako kompenzační pomůcku pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, a to v rámci „Doporučených podpůrných opatření“.  

  • Aplikaci Včelka lze využít jako kompenzační pomůcku pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, a to jako Výukový, kompenzační či na rozvoj funkce zaměřený software.
  • Nárok na příspěvek na kompenzační pomůcky má žák, který má v rámci doporučených podpůrných opatření uveden druhý a vyšší stupeň podpůrných opatření.
  • Individuální licence Včelky pro žáky se SVP stojí 1500,- Kč na 2 roky - tedy na dobu, po kterou platí „Doporučená podpůrná opatření“. 


Podívejte se, kde už Včelka pomáhá!


V případě Vašeho zájmu Vám můžeme zdarma zaslat tištěné materiály (Přehledy cvičení ve Včelce, praktického rádce Tipy a triky pro používání Včelky, letáčky s promo kódy na vyzkoušení Včelky a další).

Můžete se také zúčastnit našich akreditovaných seminářů / online webinářů na téma čtenářské gramotnosti, čtenářských kompetencí a také jako školení pro používání Včelky, které pořádáme s PaedDr. Renátou Wolfovou. 

Máte-li zájem o spolupráci se Včelkou, chcete ji využívat i ve Vaší poradně, případně potřebujete s něčím pomoci, ozvěte se na podpora@vcelka.cz!